Hakkımızda

Tüm dünyada artan rekabet, ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş, firmaların bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri daima yakından takip etmelerini ve daha verimli kullanmalarını zorunlu kılmaktadır. Turkoss olarak müşterilerimize, sektörel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri ve danışmanlığa kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktayız. Turkoss, bilgi teknolojileri ağırlıkta olmak üzere farklı sektörlerde deneyimli kadrosu ile nitelikli personel, orta ve üst düzey yönetici pozisyonlar için seçme yerleştirme hizmeti veriyoruz.

2013 yılında kurulan Turkoss’un en önemli özelliği; güçlü aday veritabanına ve geniş network ağına sahip olması, teknolojik alt yapısı, aday-müşteri profilini doğru analiz ederek, müşterinin talebine en uygun personel aday raporlarını en kısa sürede sunmasıdır.

Turkoss, etik değerleri olan, aday ve müşteri ilişkilerine önem veren 12 yıllık deneyime sahip yönetim kadrosu ile hizmet sunan danışmanlık şirketidir. Nitelikli personel bulmanın ve istihdam etmenin ne kadar önemli ve zor olduğunun farkındayız. Bu yüzden müşteri beklentileri ile adayın yetkinliklerinin ne kadar eşleştiğine odaklanıyoruz. Turkoss, adaylarla yetkinlik bazlı mülakat yapar, adayların gelecek kariyerleri için zayıf yönlerini analiz eder. Adayların iş arama sürecinde bir kariyer koçu gibi her zaman yanında olur.